XII Warszawskie Forum Żywieniowe

Dodał  |  0 Komentarzy

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy państwa do wzięcia udziału w XII Warszawskim Forum Żywieniowym, które będzie odbywało się w dniach 20-21.10.2017 r.

Tegorocznej edycji patronują dwa Towarzystwa: Polskie Towarzystwo Żywienia Klinicznego Dzieci oraz Polskie Towarzystwo Gastroenterologii Hepatologii i Żywienia Dzieci.

Chcąc sprostać potrzebom współczesnego i nowoczesnego leczenia żywieniowego dzieci –  została zmieniona formuła Forum – znaczną część programu zajmą dyskusje „okrągłego stołu” – aby w toku rozmowy przedstawić aktualny stan naszej wiedzy na interesujące i najbardziej istotne tematy ale także analizować je z punktu widzenia różnych specjalistów.

Niezmienne jest to, co charakteryzuje Forum od początku: tematyka łącząca lekarzy pediatrów, gastroenterologów dziecięcych, chirurgów, anestezjologów i dietetyków.

To interdyscyplinarna platforma dyskusyjna łącząca spojrzenia i doświadczenia nas wszystkich.

Po raz pierwszy wygłoszony zostanie WYKŁAD NA ŻYCZENIE – wynik plebiscytu wśród członków naszych Towarzystw, którzy wybiorą temat i zaproponują wykładowcę.

Serdecznie Państwa zachęcamy do przesyłania swoich propozycji i wspólnego tworzenia programu naszego spotkania.

W sesji doniesień ustnych przedstawione będą, zakwalifikowane przez Recenzentów do wygłoszenia prace. Pierwszy Autor najlepszej pracy, otrzyma w nagrodę – wsparcie finansowe wyjazdu na przyszłoroczny kongres ESPEN w Madrycie.  Zwycięzca doniesienia plakatowego będzie zwolniony z wszystkich opłat na najbliższe XIII Warszawskie Forum Żywieniowe.

Z nadzieją, że program spełni Państwa oczekiwania, zapraszamy do udziału w Forum, które (po raz drugi) odbędzie się w malowniczym i urokliwym Hotelu Narvil w Serocku k/Warszawy.

Szczegółowe informacje oraz program znajdą Państwo na stronie: www.grupamedica.pl/xii-warszawskie-forum-zywieniowe-20-21-10-2017/