Dodał  |  0 Komentarzy

Zapraszamy na V Ogólnopolską Akademię Pediatrii! Jest to jubileuszowa edycja Konferencji naukowo-dydaktycznej skierowanej do studentów kierunków medycznych oraz młodych lekarzy. Podczas wydarzenia poruszymy ważne aspekty opieki nad pacjentem pediatrycznym. Wydarzeniu przewodzi hasło: #holistycznie, które podkreśla, jak ważne jest, aby spojrzeć na wszystkie aspekty choroby pacjenta i cierpienie fizyczne, i psychiczne.

W planie konferencji znajdują się ciekawe wykłady prowadzone przez specjalistów, sesja quizowa, Gra Kliniczna, a także interesujące warsztaty praktyczne. Między innymi zaprosimy Państwa do wzięcia udziału w rozpoznawaniu przypadków medycznych w Centrum Symulacji Medycznej oraz do nauki obsługi laparoskopu.

Konferencja odbędzie się 20-21 stycznia 2017 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu ul. Przybyszewskiego 37a.

 

Szczegóły odnajdziecie Państwo na stronie internetowej: http://voap2017.wixsite.com/akademiapediatrii lub na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/events/1814019475482752/