Oblicza Współczesnej Pediatrii 2019

Dodał  |  0 Komentarzy

Szanowni Państwo,

          Mamy ogromną przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w cyklu szkoleń  „Oblicza Współczesnej Pediatrii 2019”.

        W związku z ogromnym zainteresowaniem pediatrów i lekarzy rodzinnych postanowiliśmy kontynuować w/w cykl szkoleń również w roku 2019.

        Spotkania zaplanowane zostały tradycyjnie w 10 największych miastach w całej Polsce. Wykładowcami będą wybitni specjaliści, praktycy z poszczególnych dziedzin i specjalności medycznych. Tematyka wykładów obejmowała będzie wybrane zagadnienia z zakresu: żywienia dzieci, zakażeń, pulmonologii i alergologii dziecięcej, gastroenterologii i diabetologii w tym ostre powikłania cukrzycy, zaburzeń rytmu u dzieci, szczepień oraz wielu innych aktualnych tematów.

       Jesteśmy przekonani, że poruszane podczas konferencji tematy spotkają się z Państwa zainteresowaniem, a prezentowane przez wykładowców przypadki kliniczne będą pomocne w podejmowaniu trafnych decyzji diagnostycznych i leczniczych.

Część internetowa szkolenia zawierać będzie e uzupełniające materiały, przypadki kliniczne oraz materiały video, co pozwoli nam istotnie zwiększyć liczbę uczestników szkoleń, poza osoby uczestniczące w konferencjach.

     Bardzo gorąco zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w szkoleniu z cyklu „Oblicza Współczesnej Pediatrii 2019.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: http://obliczawspolczesnejpediatrii.pl/